top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Soundcloud

SES MEDİTASYONU

16 Ocak Pazar 18:00-19:30

@ZOOM Online

Evrende her şey titreşim halindedir.

Ses titreşimden oluşan bir enerjidir ve tam da bu nedenledir ki kulaklarımızla duyamasak bile bedenimiz, zihnimiz ve ruhumuzla sesi algılar ve hissederiz.

Yaşadığımız bu modern çağda, sesin maddeyi etkileme ve dönüştürme gücüne dair bilimsel kanıtlarla sıkça karşılaşırken, biliyoruz ki aslında ses ve müzik tarih boyunca bir şifa yöntemi olarak kullanılmıştır.

 

Ses Yolculuğu Meditasyonu, insan sesi ve çeşitli müzik enstrümanlarının kullanımıyla çıkılan meditatif bir yolculuktur.

Bu yolculukta niyet katılımcıların gevşeyerek sesin şifalı titreşimlerine açık bir hale gelmeleridir. Bu süreçte beyin dalgaları yavaşlar ve böylece derin bir rahatlama sağlanır. Dikkat sadece o anda mevcut olan sese odaklandığında, beden, zihin ve ruh seviyesinde bir uyum ve denge haline ulaşılır.

 

* Katılım dileyen herkese açıktır ve herhangi bir ön bilgi ya da deneyim gerektirmez.

* Kayıt olmak için:

https://forms.gle/VHarVcHPj7ve7CoR6

*** Meditasyona Gelirken ***

* Lütfen rahatsız edilmeyeceğiniz sessiz bir yerde olduğunuzdan emin olun.

*** Bu meditasyona özel olarak gelen yeni bir ilhamla, mümkünse yanınızda kağıt, kalem ve tercihinize göre çeşitli türde ve renklerde boya kalemleri bulundurmaya davetlisiniz.

* Meditasyon süresince tercihen uzanır halde olmanız önerilir. Bu nedenle içinde rahat edeceğiniz ve sizi sıcak tutacak kıyafetler ile alana gelmeniz, meditasyon deneyiminizin rahat ve kesintisiz olması için önemlidir.

 

* Mümkünse kulaklık ya da iyi bir hoparlörle Zoom'a bağlanmanız deneyiminizi derinleştirecektir.

 

* Buluşmamızdan hemen önce, bu meditasyona katılma niyetinizi de kalbinizde tutarak bir mum yakabilir ve kendi alanınızı böyle bir ritüel ile açabilirsiniz.

* Meditasyona başladıktan sonra gelen katılımcıları içeri alamıyor olacağım. Zamanında başlayabilmemiz ve mevcudiyetinizi bu alana rahatlıkla getirebilmeniz için lütfen 17:50 itibariyle Zoom'a bağlanmış olun.

 

* Meditasyonumuz sadece canlı olarak gerçekleşecek olup sonrasında kayıt paylaşılmayacaktır.

 

Sorunuz olursa berna.efeoglu@gmail.com üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

Sesin şifalı titreşimlerinde buluşmak dileğimle...

bottom of page