top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Soundcloud
1.png

~

Bir ritüel.

Ruhun ve bedenin derinliklerine bir yolculuk.

Kendinize verebileceğiniz bir öz bakım hediyesi.

Bedenen ve ruhen gevşeyebileceğiniz ve genişleyebileceğiniz özel bir deneyim.

~

SOUND & TOUCH Thai Yoga Masajı & Ses Meditasyonu,

Berna’nın kullandığı çeşitli akustik enstrümanların ve kendi sesinin titreşimleri ile oluşan meditatif ses alanında eşzamanlı olarak Sümeyra'nın Thai yoga masajı uyguladığı dokunuşlardan oluşmaktadır.

İki şifa yaklaşımını bir araya getirdiğimiz bu eşsiz deneyimi, bedeniniz doğaya uyumlu titreşimler ve güçlü dokunuşlarla sarmalanırken, zihniniz ve ruhunuz için bütüncül bir derin dinlenme ve yenilenme etkisi yaratma niyetiyle tasarladık.

KATILIM BİLGİLERİ:

- Bireysel seanslar yaklaşık olarak 1 saat, 2 ya da 3 kişiden oluşan grup seanslarımız 1.5 saat sürmektedir. Bununla birlikte bizim zaman konusunda şöyle bir önerimiz var:

*** Bu seans öncesinde kendinizi alana hazırlayabileceğiniz ve eğer kalbinizde bu alana taşımak isteyeceğiniz canlı bir niyet, belki bir dua varsa, onunla bağlantıya geçmeye yetecek bir zamanı kendinize ayırarak gelmeye davetlisiniz. Benzer şekilde, bu seansın ardından, mümkünse rahat ve yavaş bir gün geçirmeniz ve olabildiğince bu dokunuşların ve titreşimlerin etkisi ile kalabilmeniz harika olur.

Size özel olarak açıyor olduğumuz bu alan için biz de benzer şekilde hazırlanıyoruz. Davetimiz, böyle bir özenle, kendinize bu değerli hediyeyi verdiğinizi fark ederek bu alana gelmeniz...

- Katılım dileyen herkese açıktır ve herhangi bir ön bilgi ya da deneyim gerektirmez.

- Alana içinde rahat edeceğiniz kıyafetlerle ve en az iki saat önce yemek yemiş olarak gelmenizi öneririz.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0544 515 34 52 numaralı telefondan Sümeyra’ya ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın,

Sümeyra&Berna

@sumeyraugur_ @bernaefeoglu

Sound & Touch-FETHİYE (4).png
bottom of page